amnature
Ing. Anetta Drgoňová - AM Nature

Novinky

Novinky v predajni: 

 

Slowtella, Slowtella kávová, Mandľový krém, Pistáciový krém, Kokosový cukor, Cacauco ........................ od Slowlandie z Nitry

 Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slowlandia obrázky   Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slowlandia obrázky

Vyberte si z ponuky vysokokvalitných slovenských produktov. Balené v krásnych sklenených pohároch, zdravé produkty, najčerstvejšie, medzinárodné ocenenia, vyberané suroviny, dôraz na kvalitu.

Mixit kaše, mixitelly, chrumkavé ovocie, mixitky ......

 

Default image Default image Default image Default image Default image

 

 

 Nemléko - mandľové, lieskovoorieškové a makové

  Nejogurt - mandľový /biely, čučoriedka, kakao, marhuľa, jahoda/

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nemléko obrázky         Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nemléko obrázky

Nemléko je česká značka uľahčujúca život tým, ktorí nemôžu alebo nechcú konzumovať laktózu. Vyrába čisto rastlinné alternatívy mliečnych produktov bez chemických konzervačných a iných pridaných látok.

 

Biopharma NORSK TRAN – prírodná citrónová príchuť 250ml, 500ml

foto Norsk Tran 2

 

Nórsky rybí olej s citrónovou príchuťou obsahuje jedinečnú kombináciu omega- 3 mastných kyselín, vitamínu A, D a E.

Špecifickým benefitom produktu je jeho prírodná citrónová príchuť a obsah bylín: rozmarín (Rozmarín lekársky), oregano (Pamajorán obyčajný), tymián (Tymián obecný), klinčeky (Klinčekovec voňavý).

Norsk Tran je originálny produkt pre svoju kvalitu, prirodzenosť bez obsahu umelých farbív a konzervačných látok, bez GMO a geneticky modifikovaných derivátov.

Omega-3 mastné kyseliny sú prospešné pre srdce, mozog a cievy. Vitamín D je dôležitý pre imunitný systém a vstrebávanie vápnika. Vitamín A podporuje zrak a imunitu. Vitamín E je významný antioxidant, ktorý chráni telo pred voľnými radikálmi.

 • chráni srdce pred infarktom a arytmiou
 • chráni cievy pred zápalmi, praskaním a kôrnatením
 • chráni cievy pred ukladaním „zlého“ cholesterolu
 • chráni mozog pred cievnou príhodou
 • chráni očnú sietnicu u diabetikov
 • pomáha zvyšovať mozgovú výkonnosť
 • zlepšuje pamäť u detí i starších ľudí (pôsobí ako prevencia stareckej demencie a rozvoja Alzheimerovej choroby)
 • chráni celé telo, pretože posilňuje imunitu
 • chráni celé telo, pretože je silno protizápalový
 • chráni plod v tele matky pred poškodením očí a nervovej sústavy
 • znižuje zrážanlivosť krvi
 • upravuje hladinu cholesterolu v krvi
 • optimalizuje krvný tlak

Royal water - ionized water - ionizovaná mikro-klastrovaná voda s

ph 9,3 alebo s ph 8,5 a tiež varianta Royal Water s ph 7,4     1,5l

 
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt royal water obrázky

Vysoko čistá a bonitná Ionizovaná, mikro-klastrovaná prírodná voda s vysokým zásaditým pH 9,3. Hydratácia organizmu prebieha na bunkovej úrovni. Vhodná hlavne na konzumáciu pri silne prekyslenom organizme napríklad z nezdravého stravovania, znečisteného prostredia, zo stresu a podobne.

 

KOMBUCHA NÁPOJ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kombucha obrázky stevikomVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kombucha obrázky stevikom
 

Kombucha je lahodný a osviežujúci enzymatický a tonizujúci nápoj zo zeleného alebo čierneho čaju. Vzniká čisto prírodnou cestou - je výsledkom činnosti spoločenstva prospešných kvasiniek a baktérií. Neobsahuje žiadne konzervačné látky alebo farbivá a nemá vedľajšie účinky. Blahodarné účinky kombuchy sú známe predovšetkým v ázijských oblastiach, ktoré sú jej domovinou. Významný je obsah kyseliny glukurónovej, ktorá detoxikuje organizmus, kombucha obsahuje tiež rad vitamínov skupiny B a ďalších látok. Do Číny sa kombucha dostala ako dar cisárovi. Cez Japonsko a Filipíny môžeme sledovať cestu tohto nápoja až do Európy .

 

Šungit  - prírodný filter vody

Šungitová voda je skvelý, prírodný nápoj, ktorý získate úpravou bežnej vody z vodovodného ko­hútika bez zložitých procedúr a nákladov.

Čistí organizmus vďaka obsahu fullerénov,  ab­sorbuje škodliviny z vody a robí ju bioaktívnou, pohlcuje žiarenie z elektroniky v mi­estnosti, zbavuje vodu chlóru, baktérií, vírusov, dusičnanov, fenolov a dioxínov.

Šungitová voda sa môže používať pri anémii, alergiách, bronchiálnej astme, dyspepsii,  cu­krovke, gastritídach, ochoreniach pečene, pankreasu, obličiek, zápale žlčníka,  žlční­kových kameňoch, oslabení imunity, chronickej únave a pod.

Obsah balenia ŠUNGIT 200g prepláchneme a vložíme do cca 2-litrového skleneného alebo keramického džbánu. Zalejeme pitnou vodou necháme odstáť 6-10 hodín. Opakovane dolievame vodu.

Čistenie:

ŠUNGIT sa čistí sušením. Pravidelne v dvojtýždennom intervale necháme kamene uschnúť do sucha.
Ideálne na vzduchu, slnku, raiátore, alebo v rozohriatej rúre. Následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších dvoch týždňov. Pri pravidelnom užívaní a sušení je trvanlivosť balenia 4-5 mesiacov.

 Extrakt z Reishi -  kapsule

 

Tento extrakt je vynikajúcim prírodným výživovým doplnkom, ktorý pomáha na mnohé ochorenia ako oslabená imunita počas chrípkového obdobia, onkologická liečba, znižovanie krvných lipidov a LDL cholesterolu atď.

Tento výživový doplnok sa používa ako oficiálna liečba v Čínskej tradičnej medicíne.

Jedná sa o extrakt získaný z drvenia bunkových stien huby reishi označovanej aj ganoderma

Účinky u huby Reishi

 • Protinádorové a protirakovinové účinky
 • Zlepšenie imunity, pomáha pri oslabenej imunite, pri častých herpetických infekciách ako afty, herpesy
 • Regulácia krvných lipidov, pomáha znižovať triglyceridy a LDL cholesterol
 • Anti-aging účinok alebo proti starnutiu
 • Pomáha pacientom, ktorí absolvujú onkologickú liečbu
 • Pomáha zňeškodňovať mnohé patogény a infekcie
 • Pomáha zvyšovať aktivitu makrofágov, bielych krviniek
 • Pomáha potláčat zápaly
 • Používa sa ako podporná liečba respiračných a obličkových ochorení
 • Potláča rast nádorov
 • Priaznivo pôsobí na znižovanie krvného cukru a krvného tlaku
 • Stimuluje pečeň a predchádza vzniku cirhózy pečene
 • Udržiava zdravý stav obličiek 

 

Graviola - anona ostnitá

 

Ide o nevysoký strom z tropickej časti Peru. Charakteristické sú jej neopadavé, zelené, polodlhé, lesklé listy, chutné a výživné plody, známe ako guanabana.

Anona graviola priaznivo pôsobí na celý organizmus. Obsahové látky anony majú uvoľňujúce a ukľudňujúce účinky proti bolesti, regulujú hladinu cholesterolu, pomáhajú pri epilepsii, vyrovnávaní tlaku, cukrovke, spomaľovaní starnutia, napomáhajú proti vírusom, baktériam či plesniam a vďaka obsahu má možnosť bojovať aj s rakovinovými bunkami.

 

Graviola anona je doporučovaná i osobám majúcim problémy s funkciami tráviaceho traktu, pri stavoch psychického vyčerpania a pri narušení rovnováhy psychickej i fyzickej.

ODOPORÚČANÉ PRI

▪ nádorových ochoreniach

▪ ku posilneniu imunitného systému

▪ epilepsii

▪ nespavosti, stresoch a neuralgiách

▪ depresiách

▪ palpitaciách srdca

▪ ochoreniach tráviaceho traktu

▪ cudzopasníkoch (vrátane leischmaniózy)

▪ hnačkách

▪ cukrovke

▪ vysokom krvnom tlaku

▪ astme

▪ horúčkach

▪ mykózach

▪ reumatizme a artrózach  

 

Ayurvédske produkty:

 

Karela, Diableen, AllerG Care, Female Health Support, Shatavari, Garcinia, Ashwagandha, Amalaki, Tumo Trim, Ren Plan, Liv Support, Giloy, Brahmi, Tulsi, Triphala a iné..........

 
100 % prírodné štandardizované extrakty

 
500 mg vegetariánske kapsuly

 
žiadne plnivá, pomocné ani chemické látky

pripravené skutočnými ajurvédskymi lekármi v Indii

Hlavným princípom liečby v Ajurvéde je zachovať rovnováhu energií Vata, Pitta a Kapha zmenou životného štýlu, našich myšlienok, našej stravy a porozumením prírody a tiež prostredníctvom bylinných prípravkov

Tri Energie

Ako sme už uviedli, v ajurvéde existujú 3 základné biologické energie VataPitta Kapha (tzv. dóše). Ich rovnováhou vzniká zdravie a harmónia, pri ich nerovnováhe dochádza k vzniku chorôb a chaosu.

Ak napríklad sa Vata dostane do nerovnováhy:

vedie to k nadmerne aktívnej mysli, slabej cirkulácii, slabému vedeniu nervov, strate pamäte, nepravidelnému vyprázdňovaniu, nepríjemnej menštruácii atď – t.j. negatívne ovplyvňuje všetko súvisiace s pohybom.

Ak sa Pitta dostane mimo rovnováhu:

môžeme trpieť na nadmerný tráviaci oheň, ktorý má za následok pálenie záhy, zvýšenú žalúdočnú kyselinu, nervozitu, zápaly atď. – negatívne ovplyvňuje všetko súvisiace s teplom a trávením.

Ak sa Kapha vymkne mimo rovnováhu:

môže to viesť k chronickej zápche, priberaniu na váhe, celulitíde, zvyšovaniu hladiny cholesterolu, akné, mastnej pleti atď – t.j. negatívne ovplyvňuje všetko súvisiace so štruktúrou a mazom.

 

 

Pozn.: Vyššie uvedený text nie je zdravotným tvrdením, ktoré má za účel vyvolať v zákazníkovi dojem, že výrobok je potravina s pozitívnym dopadom na ľudské zdravie